Liepājas pilsētas 2.mūzikas skola


Apsveicam Annu Bacunovu ar 1. vietas iegūšanu

Datums: 28.10.2019


No 23. līdz 25.oktobrim Ogres Mūzikas skolā norisinājās III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss „Sudraba flauta” un profesionālās pilnveides kursi skolotājiem.

Konkursa atklāšanas koncerts notika 23. oktobra vakarā Ogres mūzikas skolā, kurā uzstājās konkursa žūrijas lockļi un reizē arī meistarklašu vadītāji Carlo Jans (Luksemburga), Vytenis Gurstis (Lietuva), Anete Toča (Latvija).

Nākamajā dienā jau plkst. 9:00 no rīta sākās konkurss un turpinājās līdz pašam vakaram. Konkurss notika 3 vecuma grupās, kopā pulcējot 73 dalībniekus. 20:00 tika paziņoti konkursa rezultāti un kopā ar diplomiem, konkursanti saņēma dažādas dāvanas - teātra, koncerta biļetes, grāmatas un arī kādu saldumu. Skolotāji un koncertmeistari arī tika pie dāvanām.

Lepojamies ar Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēknes Annas Bacunovas panākumiem konkursā - iegūto 1. vietu.
Paldies skolotājai Baiba Kokinai un koncertmeistarei Inesei Krūmiņai par ieguldīto darbu!

Trešajā dienā gan audzēkņiem, gan skolotājiem bija iespēja gūt jaunas zināšanas meistarklasēs. Katrs žūrijas loceklis lasīja lekciju par kādu aktuālu metodisku tēmu un vadīja meistarklases, kurās bija iespēja vērot, kā profesionālie flautisti strādā ar audzēkņiem.

Paldies Ogres mūzikas skolas direktoram Atvaram Lakstīgalam un konkursa organizētājai Dacei Bičkovskai par šī pasākuma realizēšanu.Konkurss "Sudraba flauta" 2019
Debug ON!