Festivāls Baltijas ceļam – 30

Datums: 19.04.2019

12., 13. aprīlī četri mūsu skolas jaunie mākslinieki pavadīja Klaipēdā divas skaistas, notikumiem piesātinātas dienas. Tur norisinājās Starptautiskais klaviermūzikas festivāls par godu Baltijas ceļa 30 - gadei.

Skolotāji Leonards Domicevičs, Irina Jakovļeva un Vera Oņiščenko sagatavoja jauniešus festivālam. Uzstāšanās vairākos koncertos dažādās Klaipēdas koncerttelpās, ekskursijas pa pilsētu un muzejiem. Festivāla organizatoru lūgums dalībniekiem uzstāties tautastērpos bija mūsu audzēkņiem interesanta pieredze. Tērpus aizņēmāmies no Durbes kultūras nama dejotājiem. Paldies Gražinai Afanasjevai par atsaucību!

Klaipēdas festivālā piedalījās Anna Sušinceva, Stepans Barčenkovs, Jānis Rolavs, Pāvels Novikovs. Anna iejutās gan solistes, gan akordeonistu ansambļa koncertmeistares lomā. Paldies!

Aiga Tiltiņa