Ģitāristu konkursi Mārupē un Rojā

Datums: 15.04.2019

Mārupe 5. aprīlī sveica jaunos Latvijas ģitāristus ikgadējā A. Grīnberga  konkursā  KUR TAD TU NU BIJI?

Jau vairākkārt mūsu skolotāja Dace Milzere audzēkņus gatavo šim konkursam. A. Grīnberga aranžijas nav vienkāršas. Tās ir sinkopētas, prasa lielu sagatavošanās darbu.

Skolotāja allaž saka – tā ir  audzēkņa izvēle, kādu dzīvi dzīvot! Tā var būt vienmuļa, rutīnas pārņemta vai arī spraiga un pārvaramu šķēršļu un notikumu bagāta.  Šo otro versiju izvēlējās audzēkņi, spēlējot gan solistu, gan ansambļu kategorijā.

Kirils Švidčenko 1. vieta (solo)        Trio – K. Švidčenko, H. Roziņš, K. Prancāns 1.vieta

Harijs Roziņš 2. vieta (solo)             Duets  -- A.Tomčuka, K. Prancāns  2. vieta

Adela Tomčuka 2.vieta (solo)

Kristaps Prancāns 2.vieta (solo)

Atgriezušies vienos naktī, jau piecos no rīta trio  HAKRIKI (ansambļa nosaukums veidojas no 3 zēnu vārdu pirmajiem burtiem) devās uz V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkursu ROJAS RITMI 2019. Mazā pilsētiņa sagaidīja visus sirsnīgi. Par visu bija padomāts līdz vissīkākajai detaļai, lai viesi justos gaidīti. Konkurence necerēti nopietna, žūrija tāpat. Mūsu trio tomēr gūst 2. vietu!

Harijs+Kristaps+Kirils= HAKRIKI !!!

Apsveicu visus, īpaši jau skolotāju, ar lielā sirdsdarba svētīgo rezultātu!

Aiga Tiltiņa