IV klasiskās mūzikas konkurss Kaunas Sonorum – 2017

Datums: 13.12.2017

28. un 29. novembrī Kauņā notika IV klasiskās mūzikas konkurss “ Kaunas Sonorum – 2017”.

Konkursā dalību ņēma pieci  mūsu - Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēkņi: trompetists Edgars Mēters (skolotājs Vilnis Mellums), akordeonists Toms Kristofers Tamsons (skolotāja Irina Jakovļeva), flautiste Anna Bacunova  (skolotāja Baiba Kokina), saksofonists Vladimirs Golovačs (skolotājs Agris Bušs) un čelliste Poļina Hļebņikova (skolotāja Marta Rozentāle).

Esam priecīgi par audzēkņu un   skolotāju uzdrīkstēšanos piedalīties starptautiskajā konkursā, jo konkurence tiešām bija liela.

Gandarījums ir liels – divi diplomi Anna Bacunovai un Poļinai Hļebņikovai. Arī pārējie audzēkņi uzrādīja ļoti labus rezultātus.

Paldies visiem gan audzēkņiem, gan skolotājiem, gan tiem, kas turēja mājās īkšķus.

Mēs varam un ne sliktāk kā citi – tik jāuzdrīkstas!  Uz priekšu.