Klavierspēles audzēkņu festivāls Debija 2019

Datums: 27.03.2019

2019.gada 20.martā 2.klases audzēkne Marija Barčenkova kopā Ar skolotāju Aigu Tiltiņu pirmoreiz devās uz Rīgu, kur Juglas Mūzikas skolas plašajā, skanīgajā zālē norisinājās klavierspēles audzēkņu festivāls Debija 2019.
Festivālā piedalījās jaunāko klašu audzēkņi ar Baltijas valstu komponistu skaņdarbiem. Vairāk nekā 70 dalībnieku ar ļoti atšķirīgu profesionālo sniegumu. Marijai daudz ieguva- skatuves pieredzi. rūdījumu dalībai plaša mēroga pasākumos ārpus savas skolas mājīgās aizbildnieciskās gaisotnes. Godalgotas vietas netika piešķirtas, tomēr žūrija, kura sevi dēvēja ,, Dzirdīgās ausis", festivāla noslēgumā dalībniekiem teica daudz uzmundrinošu un atzinīgu vārdu. Klavierspēles programmu Juglas Mūzikas skolā, kā izrādījās, vada kādreizējā liepājniece Kristīne Vaičus-Līgotne. Viņa Liepājai sūta siltus sveicienus!