Liepājas pilsētas 2.mūzikas skola

Rotaļu grupas apraksts

Rotaļu grupa 

Darba laiki:

 

Pirmdien

8:30-13:30

Otrdien

8:30-13:30

Trešdien

8:30-13:30

Ceturtdien

8:30-13:30

Piektdien

8:30-13:30

 

Pieteikšanās pie:

Auklītes Samantas

25279033

Audzinātājas Zanes

29746205

 

 

 

Rotaļu grupa ir viena no vietām, kur bērnam socializēties, ja bērns vēlas iepazīties ar jauniem draugiem, iejusties jaunā vidē un izbaudīt citu bērnu kompāniju. Rotaļu grupā ir pieejamas dažāda veida aktivitātes, kas bērnam palīdz justies labi. Bērni var attīstīt savas radošās spējas, izmantojot puzles, būvēt dažāda veida objektus no klučiem, spēlēties ar rotaļlietām, pielietot savu fantāziju, lai rotaļas būtu jautras.

 

 

 

Arī kluči mums nav sveši, jo bērnu idejas, ko celt no tiem, ir dažnedažādas. No klučiem esam būvējuši – mājas (lielas un mazas), transporta līdzekļus (mašīnas, motociklus, autobusus), torņus, vannas, bļodas, kāpnes, dīvānus u.t.t. Bērni, spēlējoties ar klučiem, ir ideju pārpilni.

 

 

 

Rotaļu grupā bērniem patīk gatavot ēst, iztēlojoties un veidojot dažādas ikdienišķas darbības sadzīvē. Piemēram, ēst gatavošana pašu veidotā virtuvē. Bieži vien bērni rīko ciemos iešanu, kuras laikā uzaicina pārējos uz cienastu (gatavo brokastis, pusdienas, vakariņas). Bērna radošās un uztveres spējas ir ļoti plašas, jo bērns spēj un ļoti vēlas atkārtot pieaugušo ikdienas dzīves norises.

 

 

 

Mums ir arī savs rotaļu grupas zirdziņš, kas ir bērnu otrs labākais draugs. Ar to ir jautri braukāt gan lieliem, gan maziem bērniem. Kad brauc ar zirdziņu, šķēršļu ceļā nav, bet, ja tie ir, bērni prot izdomāt, kā tos pārvarēt. Ir interesanti pavērot, kā bērns spēj nākt klajā ar jaunām un interesantām idejām, kā arī dalīties ar tām ar citiem bērniem.

 

 

 

 

Bērniem patīk izpausties un ierosināt kā izmantot katru no rotaļlietām. Kādam bērnam ķivere ir ķivere, citam tas ir zupas katls (ideju neierobežotība). Mums ir rotaļlietas, ar kurām bērns var iejusties daktera, pavāra, būvnieka lomā vai izdomāt pilnīgi jaunu profesiju. Bērns pats pēc savas ierosmes var izdomāt, kā spēlēties ar dažādām rotaļlietām mūsu grupiņā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debug ON!