Liepājas pilsētas 2.mūzikas skola

Sasniegumi

Skolas audzēkņu sasniegumi 2018./2019. mācību gadā

Pakāpe

Klase

Kam

Par ko

II pakāpe 1. akordeona klase Tomam Kristoferam Tamsonam

VI Starptautiskā klavierspēles audzēkņu klavieru ansambļu,
instrumentālo kameransambļu ar klavierēm un koncertmeistaru konkurss, Liepāja 17.04.2019

II pakāpe 3. klavieru klase  Annai Sušincevai

VI Starptautiskā klavierspēles audzēkņu klavieru ansambļu,
instrumentālo kameransambļu ar klavierēm un koncertmeistaru konkurss, Liepāja 17.04.2019

II pakāpe  5. ģitāras klase  Kristapam Prancānam

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 duetu grupa, Mārupe 5.04.2019  

II pakāpe  6. ģitāras klase  Annai Adelai Tomčukai

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 duetu grupa, Mārupe 5.04.2019  

I pakāpe  5. ģitāras klase  Kristapam Prancānam

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 trio grupa, Mārupe 5.04.2019  

I pakāpe  4. ģitāras klase  Harijam Roziņam

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 trio grupa, Mārupe 5.04.2019  

I pakāpe  4. ģitāras klase  Kirilam Švidčenko

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 trio grupa, Mārupe 5.04.2019  

II pakāpe  5. ģitāras klase  Kristapam Prancānam

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 solo grupa, Mārupe 5.04.2019  

II pakāpe  6. ģitāras klase  Annai Adelai Tomčukai

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 solo grupa, Mārupe 5.04.2019  

II pakāpe  4. ģitāras klase  Harijam Roziņam

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 solo grupa, Mārupe 5.04.2019  

I pakāpe  4. ģitāras klase  Kirilam Švidčenko

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji? 2019 solo grupa, Mārupe 5.04.2019  

II pakāpe  5. ģitāras klase  Kristapam Prancānam

V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss Roja ritmi 2019, Roja 6.04.2019. 

II pakāpe  4. ģitāras klase  Harijam Roziņam

V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss Roja ritmi 2019, Roja 6.04.2019. 

II pakāpe  4. ģitāras klase  Kirilam Švidčenko

V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss Roja ritmi 2019, Roja 6.04.2019. 

III pakāpe 2. vijoles klase Sofijai Kortikovai

XIV Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu konkurss  Sol-Re-La-Mi, Saldus 3.04.2019.

I pakāpe  8. čella klase Poļinai Hļebņikovai

XIV Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu konkurss  Sol-Re-La-Mi, Saldus 3.04.2019.

I pakāpe  2. akordeona klases audzēknim Tomam Rolavam

VII Starptautiskas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu (dueti un trio) konkurss, Limbaži 8.03.2019.

I pakāpe  3. akordeona klases audzēknim Pāvelam Novikam

VII Starptautiskas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu (dueti un trio) konkurss, Limbaži 8.03.2019.

I pakāpe  3. akordeona klases audzēknim Stepanam Barčenkovam

VII Starptautiskas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu (dueti un trio) konkurss, Limbaži 8.03.2019.

III pakāpe  1. akordeona klases audzēknim Jānim Rolavam

VII Starptautiskas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu (dueti un trio) konkurss, Limbaži 8.03.2019.

III pakāpe 

1. akordeona klases audzēknim

Tomam Kristoferam Tamsonam

VII Starptautiskas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu (dueti un trio) konkurss, Limbaži 8.03.2019.

II pakāpe 

4. trompetes klases audzēknim

Edgaram Mēteram

XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 6.03.2019.

II pakāpe  2. trompetes klases audzēknim Tomasam Kristiānam Tamsonam XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 6.03.2019.
III pakāpe  2. trompetes klases audzēknim Dāvim Grīslim XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 6.03.2019.
I pakāpe  3. flautas klases audzēknei Annai Bacunovai XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 5.03.2019.
I pakāpe  7. flautas klases audzēknei Milanai Fjodorovai XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 5.03.2019.
Atzinība 3. saksofona klases audzēknim Vladimiram Golovčam XIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss, Saldus 5.03.2019.
I pakāpe  4. ģitāras klases audzēknim Kirilam Švidčenko III Starptautisko jauno ģitāristu konkursu DOLCE CHITARRA, Daugavpils 5.03.2019.
III pakāpe  4. ģitāras klases audzēknim Harijam Roziņam III Starptautisko jauno ģitāristu konkursu DOLCE CHITARRA, Daugavpils 5.03.2019.

II pakāpe

4. trompetes klases audzēknim 

Edgaram Mēteram

Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem III kārta Rīgā, 14.02.2019.

I pakāpe

3. flautas klases audzēknei

Annai Bacunovai

Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem III kārta Rīgā, 11.02.2019.

I pakāpe 

3. flautas klases audzēknei

Annai Bacunovai

Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem II kārta 12.01.2019.

III pakāpe

4. trompetes klases audzēknim

Edgaram Mēteram

Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem II kārta 12.01.2019.

III pakāpe

3. saksofona klases audzēknim

Vladimiram Golovačs

Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem II kārta 12.01.2019.

III pakāpe 5. saksofona klases audzēknim Mārtiņam Volkovam Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10V un 20V izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņiem II kārta 12.01.2019.
III pakāpe 3. klavieru klases audzēknei Annai Sušincevai Konkurss Piano frequency 12.12.2018. 
Grand Prix       4. ģitāras klases audzēknim Kirilam Švidčenko Kokurss "Šlager na guitar 2018" Gomeļa, Baltkrievija 9.12.2018.
 I pakāpe 4. ģitāras klases audzēknim     un skolotājai Kirilam Švidčenko          Dacei Milzerei Kokurss "Šlager na guitar 2018" Gomeļa, Baltkrievija 9.12.2018.
III pakāpe 3. klavieru klases audzēknei Annai Sušincevai Profesionālās ievirzes izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēleVI mūzikas skolu audzēkņu ansambļu un kameransambļu konkurss, Madliena 24.11.2018.
III pakāpe 5. akordeona klases audzēknim Stepanam Barčenkovam Profesionālās ievirzes izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēleVI mūzikas skolu audzēkņu ansambļu un kameransambļu konkurss, Madliena 24.11.2018.
III pakāpe 3. akordeona klases audzēknim Pāvelam Novikam Profesionālās ievirzes izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēleVI mūzikas skolu audzēkņu ansambļu un kameransambļu konkurss, Madliena 24.11.2018.
III pakāpe 2. akordeona klases audzēknim Tomam Rolavam Profesionālās ievirzes izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēleVI mūzikas skolu audzēkņu ansambļu un kameransambļu konkurss, Madliena 24.11.2018.
I pakāpe  4. ģitāras klases audzēknim Kirilam Švidčenko II jauno  mūziķu un mākslinieku konkurss  MĀKSLU DUETS, Carnikava 19.10.2018

 

Skolas audzēkņu sasniegumi 2017./2018. mācību gada 2. semestrī

 

Pakāpe

Klase

Kam

Par ko

I pakāpe

5. čella klase

Poļinai Hļebņikovai

Valsts konkurss profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmu kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) audzēkņiem, II kārta. 2018. gada 15. janvārī Liepājā

Atzinība

3. vijoles klase

Ņikitam Ņikodimovam

Valsts konkurss profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmu kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) audzēkņiem, II kārta. 2018. gada 15. janvārī Liepājā

Atzinība

5. vijoles klase

Lorenai Sokolovai

Valsts konkurss profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības programmu kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) audzēkņiem, II kārta. 2018. gada 15. janvārī Liepājā

III vieta 2. flautas klase Annai Bacunovai

XIII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss Saldū 6.03.2018.

Atzinība

1. saksofona klase

Vladimiram Golovočam

XIII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss Saldū 6.03.2018.

II vieta

3. trompetes klase

Edgaram Mēteram

XIII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss Saldū 7.03.2018.

I vieta

5. čella klase

Poļinai Hļebņikovai

XIII Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu konkursā Sol-Re-La-Mi Saldū 28.03.2018.

III vieta

3. vijoles klase

Ņikitam Ņikodimovam

XIII Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu konkursā Sol-Re-La-Mi Saldū 28.03.2018.

I vieta

2. ģitāras klase

Artūram Novikovam

A. Grīnberga jauno ģitāristu konkurss "Kur tad nu tu biji?" 2018. gada 6. aprīlī Mārupē.

I vieta

3. ģitāres klase

Kirilam Švidčenko

A. Grīnberga jauno ģitāristu konkurss "Kur tad nu tu biji?" 2018. gada 6. aprīlī Mārupē.

II vieta

3. ģitāras klase

Harijam Roziņam

A. Grīnberga jauno ģitāristu konkurss "Kur tad nu tu biji?" 2018. gada 6. aprīlī Mārupē.

II vieta   

5. ģitāras klase

Annai Adelei Tomčunai

A. Grīnberga jauno ģitāristu konkurss "Kur tad nu tu biji?" 2018. gada 6. aprīlī Mārupē.

III vieta 

4. ģitāras klase

Kristapam Prancānam

A. Grīnberga jauno ģitāristu konkurss "Kur tad nu tu biji?" 2018. gada 6. aprīlī Mārupē.

III vieta 

akordeona klase

Tomu Kristoferu Tamsonu

V Starptautiskais klavierspēles audzēkņu klavieru duetu un kameransambļu konkurss Liepājā, 18.04.2018.

III vieta 

klavieru klase

Annu Sušincevu

V Starptautiskais klavierspēles audzēkņu klavieru duetu un kameransambļu konkurss Liepājā, 18.04.2018. 

 

Debug ON!